Neodymový magnet medzikružie D 19.4/9.2 mm, H 10 mm, N35SH
Kód: MNME19.4X9.2X10-35SHSúvisiaci tovar
priemer D: 8 mm | H: 4.5 mm | magn. sila: 13 N | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety s otvorom |
|---|---|
| Typ: | neodym |
| Tvar: | mezikruží |
| Vnútorný priemer d: | 9.2 mm |
| Priemer D: | 19.4 mm |
| H: | 10 mm |
| Kvalita: | N35SH |
| magnetizace: | axiálna |
| Povrchová úprava: | nikel |
| Teplota (°C): | 150 °C |
| Tolerancia: | +/- 0,1 mm |
priemer D: 23 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 6,5 kg (cca. 63,7 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 4.5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 8 kg (cca. 78.45 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | priemer d1: 11 mm | H: 4.5 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 100 °C
priemer D: 35 mm | priemer d1: 12 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 21 kg (cca. 205.94 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 19.4 mm | d1: 5.1 mm | H: 8 mm | magn. sila: 42 N | teplota: 80 °C
priemer D: 48 mm | H: 5 mm | magn. sila: 165 N | teplota: 80 °C
priemer D: 16 mm | priemer d1: 12 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 5 mm | priemer d1: 1.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 550 g (cca. 5.39 N) | teplota: 80 °C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
