Neodymový magnet valec D 10x5 mm, N45, ponikelovaný, diametrálne magnetizovaný
Kód: VA-10-05-N45-N-DMSúvisiaci tovar
priemer D: 7 mm | priemer d1: 1.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1 kg (cca. 9.81 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | priemer d1: 11 mm | H: 4.5 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 100 °C
priemer D: 27 mm | priemer d1: 16 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 107.87 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 5 mm | H: 27 mm | magn. sila: cca. 24 kg (cca. 235.36 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 26,75 mm | priemer d1: 16 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 108 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | d1: 12 mm | H: 8 mm | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | d1: 3.5 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | S-10-05-DN |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 10 mm |
| Hmotnost (g): | 3 g |
| Kvalita: | N45 |
| Magn. sila 2: | cca. 1 kg (cca. 9,81 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 9.81 N |
| magnetizace: | diametrální s priemerem |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80 °C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 5 mm |
priemer D: 35 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80°C
priemer D: 5 mm | H: 1,5 mm | magn. sila: cca. 350 g (cca. 3.43 N) | teplota: 80°C
priemer D: 30 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 10 kg (cca. 98.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 850 g (cca. 8.34 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 500 g (cca. 4.90 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 500 g (cca. 4.90 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 2,4 kg (cca. 23.54 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 158 kg (cca. 1549.45 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
