Neodymový magnet valec D 15x3 mm, Neodym, N45, pogumovaný
Kód: E101081Súvisiaci tovar
priemer D: 30 mm | priemer d1: 10.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 5,8 kg (cca. 56.88 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 75 mm | priemer d1: 49 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 40 kg (cca. 392.27 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 32 mm | priemer d1: 16 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 5,4 kg (cca. 52.96 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 24 mm | priemer d1: 12 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 13 kg (cca. 127.49 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 18 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 4 kg (cca. 39,2 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 6 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 6 kg (cca. 58.84 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 8 mm | priemer d1: 2 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 2,4 kg (cca. 23,5 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-15-03-R |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 15 mm |
| Hmotnost (g): | 4 g |
| Kvalita: | N45 |
| Magn. sila 2: | cca. 1,5 kg (cca. 14.71 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 14.71 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | pogumovaný |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 3 mm |
priemer D: 25 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 3,2 kg (cca. 31.38 N) | teplota: 80°C
priemer D: 25 mm | H: 7 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80°C
priemer D: 6 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 1,3 kg (cca. 12.75 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 280 g (cca. 2.75 N) | teplota: 80°C
priemer D: 30 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 10 kg (cca. 98.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 20 mm | magn. sila: cca. 17 kg (cca. 166.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 1 kg (cca. 9.81 N) | teplota: 80°C
priemer D: 5 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 750 g (cca. 7.36 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
