Neodymový magnet valec D 20x1 mm, Neodym, N40, ponikelovaný
Kód: E101095Súvisiaci tovar
priemer D: 30 mm | priemer d1: 6 mm | H: 35 mm | magn. sila: cca. 36 kg (cca. 353.04 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 50 mm | priemer d1: 7 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 15 kg (cca. 147.1 N) | teplota: 120 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 5 mm | H: 27 mm | magn. sila: cca. 24 kg (cca. 235.36 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 19 mm | priemer d1: 9 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 7,7 kg (cca. 75.51 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 8 mm | priemer d1: 5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 1,2 kg (cca. 11.77 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | d1: 11.3 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | 0746052688673 |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 20 mm |
| Hmotnost (g): | 2,3 g |
| Kvalita: | N40 |
| Magn. sila 2: | cca. 1,7 kg (cca. 16.67 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 16.67 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 1 mm |
priemer D: 33 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 55 kg (cca. 539.37 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 500 g (cca. 4.90 N) | teplota: 80°C
priemer D: 25 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 5,1 kg (cca. 50.01 N) | teplota: 80°C
priemer D: 5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 900 g (cca. 8.83 N) | teplota: 80°C
priemer D: 30 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 6,7 kg (cca. 65,7 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 70 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 41 kg (cca. 402.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 12 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 600 g (cca. 5.88 N) | teplota: 80°C
priemer D: 25 mm | H: 12 mm | magn. sila: cca. 15 kg (cca. 147.10 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
