Neodymový magnet valec D 20x2 mm, Neodym, N42, ponikelovaný
Kód: E101097Súvisiaci tovar
priemer D: 26,75 mm | priemer d1: 16 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 108 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 7 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 400 g (cca. 3,92 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 18 mm | d1: 5 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
priemer D: 28 mm | priemer d1: 13 mm | H: 7 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | priemer d1: 4 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 7,1 kg (cca. 69.63 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 7 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,2 kg (cca. 11.77 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-20-02-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 20 mm |
| Hmotnost (g): | 4,8 g |
| Kvalita: | N42 |
| Magn. sila 2: | cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 24.52 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 2 mm |
priemer D: 20 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 2,4 kg (cca. 23.54 N) | teplota: 80°C
priemer D: 18 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 10 kg (cca. 98.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 4,3 kg (cca. 42.17 N) | teplota: 80°C
priemer D: 33 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 14 kg (cca. 137.29 N) | teplota: 80°C
priemer D: 30 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 10 kg (cca. 98.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 2,1 kg (cca. 20.59 N) | teplota: 80°C
priemer D: 25 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 5,5 kg (cca. 53,9 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 8 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,2 kg (cca. 11.77 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
