Neodymový magnet valec D 20x4 mm, N42, ponikelovaný
Kód: VA-20-04-N42-NSúvisiaci tovar
priemer D: 8 mm | priemer d1: 3.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1 kg (cca. 9.81 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 4 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24,5 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 5 mm | H: 27 mm | magn. sila: cca. 24 kg (cca. 235.36 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 75 mm | priemer d1: 49 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 40 kg (cca. 392.27 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 27 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 8 kg (cca. 78,5 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 40 mm | priemer d1: 22 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 22 kg (cca. 215.75 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 24.5 mm | priemer d1: 13 mm | H: 8.5 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 107.87 N) | teplota: 80 °C
Priemer D: 37 mm | d1: 9.2 mm | H: 25 mm | Teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | S-20-04-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 20 mm |
| Hmotnost (g): | 9,6 g |
| Kvalita: | N42 |
| Magn. sila 2: | cca. 5,3 kg (cca. 52 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 52 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80 °C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 4 mm |
priemer D: 6 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 600 g (cca. 5.88 N) | teplota: 80°C
priemer D: 45 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 85 kg (cca. 833.57 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 9 mm | magn. sila: cca. 3,9 kg (cca. 38.25 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 158 kg (cca. 1549.45 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 2,4 kg (cca. 23.54 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 41 kg (cca. 402.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 25 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 9,3 kg (cca. 91.20 N) | teplota: 80°C
priemer D: 6 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 400 g (cca. 3.92 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
