Neodymový magnet valec D 6x4 mm, Neodym, N42, epoxidovaný
Kód: E101025Súvisiaci tovar
priemer D: 32 mm | priemer d1: 16 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 5,4 kg (cca. 52.96 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 19.4 mm | d1: 5.1 mm | H: 16 mm | magn. sila: 42 N | teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 4.2 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,8 kg (cca. 66.69 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 16 mm | priemer d1: 12 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 18 mm | H: 4 mm | magn. sila: 41 N | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | priemer d1: 4 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 3,3 kg (cca. 32.36 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 19.4 mm | d1: 5.1 mm | H: 8 mm | magn. sila: 42 N | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 7 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 400 g (cca. 3,92 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| EAN: | KT-06-04-E |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 6 mm |
| Hmotnost (g): | 0,85 g |
| Kvalita: | N42 |
| Magn. sila 2: | cca. 1,1 kg (cca. 10.78 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 10.78 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | epoxidovaný (Zn-Epoxid) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 4 mm |
priemer D: 35 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80°C
priemer D: 14 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 3 kg (cca. 29.42 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,7 kg (cca. 65.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 7,5 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 1,4 kg (cca. 13.73 N) | teplota: 180°C
priemer D: 5 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 300 g (cca. 2.94 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 7 mm | magn. sila: cca. 8,4 kg (cca. 82,4 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 500 g (cca. 4.90 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 9 mm | magn. sila: cca. 3,9 kg (cca. 38.25 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
