Neodymový magnet valec D 7x1.2 mm, Neodym, N38, ponikelovaný
Kód: E101034Súvisiaci tovar
priemer D: 6 mm | priemer d1: 3 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 510 g (cca. 5 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 8 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,3 kg (cca. 61.78 N) | teplota: 80 °C
Priemer D: 19.4 mm | d1: 9.2 mm | H: 10 mm | Teplota: 150 °C
priemer D: 26,75 mm | priemer d1: 16 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 108 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 50 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 14 kg (cca. 137 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 40 mm | priemer d1: 23 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 32 mm | priemer d1: 16 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 5,4 kg (cca. 52.96 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 24 mm | H: 4 mm | magn. sila: 66 N | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| EAN: | KT-07-1.2-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 7 mm |
| Hmotnost (g): | 0,53 g |
| Kvalita: | N38 |
| Magn. sila 2: | cca. 400 g (cca. 3.92 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 3.92 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 1,2 mm |
priemer D: 20 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,7 kg (cca. 65.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 1,7 kg (cca. 16.67 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 2,9 kg (cca. 28.44 N) | teplota: 80°C
priemer D: 45 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 85 kg (cca. 833.57 N) | teplota: 80°C
priemer D: 33 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 23 kg (cca. 225.55 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,7 kg (cca. 65.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 2,1 kg (cca. 20.59 N) | teplota: 80°C
priemer D: 5 mm | H: 1,5 mm | magn. sila: cca. 350 g (cca. 3.43 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
