Neodymový magnet valec (samolepící) D 20x1 mm, Neodym, N40, ponikelovaný
Kód: E101094Súvisiaci tovar
priemer D: 20 mm | priemer d1: 10 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 6,6 kg (cca. 64.72 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 4 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24,5 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 7 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,2 kg (cca. 11.77 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 8 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 750 g (cca. 7.36 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 4.5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 8 kg (cca. 78.45 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | priemer d1: 4 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 7,1 kg (cca. 69.63 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-20-01-3M |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 20 mm |
| Hmotnost (g): | 2,3 g |
| Kvalita: | N40 |
| Magn. sila 2: | cca. 1,7 kg (cca. 16.67 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 16.67 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| samolepiaca: | 3M |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 1 mm |
priemer D: 15 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 4,4 kg (cca. 43.15 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 2,1 kg (cca. 20.59 N) | teplota: 80°C
priemer D: 21 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 7 kg (cca. 68.65 N) | teplota: 80°C
priemer D: 4 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 420 g (cca. 4.12 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,7 kg (cca. 26.48 N) | teplota: 80°C
priemer D: 33 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 14 kg (cca. 137.29 N) | teplota: 80°C
priemer D: 100 mm | H: 50 mm | magn. sila: cca. 410 kg (cca. 4020.73 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,8 kg (cca. 17.65 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
