Neodymový magnet medzikružie D 20/11 mm, H 4.5 mm
Kód: MNME020001100045080Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nenašli ste magnet, ktorý by Vám vyhovoval? Napíšte nám na eshop@sollau.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety s otvorom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Typ: | neodym |
| Priemer D: | 20 mm |
| d1: | 11 mm |
| H: | 4.5 mm |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 35 N |
| magnetizace: | axiálna |
| Povrchová úprava: | nikel |
| Teplota (°C): | 80 °C |
priemer D: 15 mm | priemer d1: 11 mm | H: 4.5 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 100 °C
priemer D: 14 mm | priemer d1: 3 mm | H: 7 mm | magn. sila: cca. 5,2 kg (cca. 51 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | d1: 7.5 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 4.5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 8 kg (cca. 78.45 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 10 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 6,6 kg (cca. 64.72 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 50 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 14 kg (cca. 137 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 24 mm | H: 4 mm | magn. sila: 66 N | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 3.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,6 kg (cca. 15.69 N) | teplota: 80 °C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
