Neodymový magnet valec D 10x1.5 mm, Neodym, N42, ponikelovaný
Kód: E101059Súvisiaci tovar
priemer D: 30 mm | priemer d1: 6 mm | H: 35 mm | magn. sila: cca. 36 kg (cca. 353.04 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | priemer d1: 6 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 5,1 kg (cca. 50 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 38 mm | H: 4 mm | magn. sila: 110 N | teplota: 80 °C
priemer D: 25.5 mm | priemer d1: 5.1 mm | H: 6.5 mm | magn. sila: cca. 7,2 kg (cca. 70.61 N) | teplota: 150 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 12 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 107.87 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 7 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 400 g (cca. 3,92 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 24 mm | H: 4 mm | magn. sila: 66 N | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-10-1.5-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 10 mm |
| Hmotnost (g): | 0,9 g |
| Kvalita: | N42 |
| Magn. sila 2: | cca. 970 g (cca. 9.51 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 9.51 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 1,5 mm |
Priemer D: 22.8 mm | H: 20 mm | Teplota: 150 °C
priemer D: 33 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 14 kg (cca. 137.29 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 500 g (cca. 4.90 N) | teplota: 80°C
priemer D: 33 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 55 kg (cca. 539.37 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 8,1 kg (cca. 79.43 N) | teplota: 80°C
priemer D: 4 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 500 g (cca. 4.90 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 41 kg (cca. 402.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 1,7 kg (cca. 16.67 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
