Neodymový magnet valec D 10x2 mm, Neodym, N38, pozinkovaný
Kód: E101051Súvisiaci tovar
priemer D: 19.4 mm | d1: 5.1 mm | H: 16 mm | magn. sila: 42 N | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 3.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,6 kg (cca. 15.69 N) | teplota: 80 °C
Priemer D: 65 mm | d1: 9.2 mm | H: 20 mm | Teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | d1: 11 mm | H: 4.5 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
priemer D: 17 mm | priemer d1: 6 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 5,9 kg (cca. 57.86 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 24 mm | priemer d1: 12 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 10 kg (cca. 98.07 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 4 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 3,1 kg (cca. 30,4 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-10-02-Zn |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 10 mm |
| Hmotnost (g): | 1,2 g |
| Kvalita: | N38 |
| Magn. sila 2: | cca. 1,2 kg (cca. 11.77 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 11.77 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | pozinkovaný (Ni-Cu-Ni-Zn) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 2 mm |
priemer D: 10 mm | H: 1,5 mm | magn. sila: cca. 970 g (cca. 9.51 N) | teplota: 80°C
priemer D: 45 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 85 kg (cca. 833.57 N) | teplota: 80°C
priemer D: 14 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 3 kg (cca. 29.42 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,7 kg (cca. 65.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 1,7 kg (cca. 16.67 N) | teplota: 80°C
priemer D: 18 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 4,1 kg (cca. 40.21 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,5 kg (cca. 14.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 8,3 kg (cca. 81.40 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
