Neodymový magnet valec D 14x10 mm, Neodym, N38, ponikelovaný
Kód: E101076Súvisiaci tovar
priemer D: 14 mm | priemer d1: 4 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 27 mm | priemer d1: 5 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 17 kg (cca. 166.71 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25.5 mm | priemer d1: 5.1 mm | H: 6.5 mm | magn. sila: cca. 7,2 kg (cca. 70.61 N) | teplota: 150 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 10 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 6,6 kg (cca. 64.72 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | d1: 11.3 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
priemer D: 50 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 14 kg (cca. 137 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | priemer d1: 4 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 3,3 kg (cca. 32.36 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | KT-14-10-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 14 mm |
| Hmotnost (g): | 11,5 g |
| Kvalita: | N38 |
| Magn. sila 2: | cca. 7,4 kg (cca. 72.57 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 72.57 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 10 mm |
priemer D: 4 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 420 g (cca. 4.12 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 5,3 kg (cca. 52 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 33 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 14 kg (cca. 137.29 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,7 kg (cca. 65.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 2 mm | H: 0,8 mm | magn. sila: cca. 150 g (cca. 1.47 N) | teplota: 120°C
priemer D: 25 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 5,5 kg (cca. 53,9 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 6 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 950 g (cca. 9.32 N) | teplota: 80°C
priemer D: 55 mm | H: 25 mm | magn. sila: cca. 102 kg (cca. 1000.28 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
