Neodymový magnet valec (samolepící) D 20x2 mm, Neodym, N38, ponikelovaný
Kód: E101096Súvisiaci tovar
priemer D: 15 mm | priemer d1: 6 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 5,1 kg (cca. 50 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 27 mm | priemer d1: 5 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 17 kg (cca. 166.71 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 30 mm | priemer d1: 10.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 5,8 kg (cca. 56.88 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 19 mm | priemer d1: 9 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 7,7 kg (cca. 75.51 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 23 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 6,5 kg (cca. 63,7 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 22 mm | priemer d1: 6 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| EAN: | KT-20-02-3M |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 20 mm |
| Hmotnost (g): | 4,8 g |
| Kvalita: | N38 |
| Magn. sila 2: | cca. 2,4 kg (cca. 23.54 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 23.54 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| samolepiaca: | 3M |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 2 mm |
priemer D: 14 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 4,8 kg (cca. 47,08 N) | teplota: 80°C
priemer D: 33 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 14 kg (cca. 137.29 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 0,6 mm | magn. sila: cca. 250 g (cca. 2.45 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 500 g (cca. 4.90 N) | teplota: 80°C
priemer D: 35 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80°C
priemer D: 7 mm | H: 1,2 mm | magn. sila: cca. 400 g (cca. 3.92 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 41 kg (cca. 402.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 12 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 600 g (cca. 5.88 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
