Neodymový magnet valec D 18x10 mm, Neodym, N38, ponikelovaný
Kód: E101093Súvisiaci tovar
priemer D: 25 mm | d1: 12 mm | H: 8 mm | teplota: 80 °C
priemer D: 60 mm | priemer d1: 20 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 18 kg (cca. 176.52 N) | teplota: 80 °C
Priemer D: 19.4 mm | d1: 9.2 mm | H: 10 mm | Teplota: 150 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 4.5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,5 kg (cca. 63.74 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 14 mm | priemer d1: 4 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 4 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 3,1 kg (cca. 30,4 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-18-10-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 18 mm |
| Hmotnost (g): | 19 g |
| Kvalita: | N38 |
| Magn. sila 2: | cca. 10 kg (cca. 98.07 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 98.07 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 10 mm |
priemer D: 40 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 20 kg (cca. 196.13 N) | teplota: 80°C
priemer D: 6 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 400 g (cca. 3.92 N) | teplota: 80°C
priemer D: 3 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 290 g (cca. 2.84 N) | teplota: 80°C
priemer D: 7 mm | H: 1,2 mm | magn. sila: cca. 400 g (cca. 3.92 N) | teplota: 80°C
priemer D: 6 mm | H: 2,5 mm | magn. sila: cca. 800 g (cca. 7.85 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,8 kg (cca. 17.65 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 41 kg (cca. 402.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 20 mm | magn. sila: cca. 17 kg (cca. 166.71 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
