Neodymový magnet valec D 10x8 mm, Neodym, N42, ponikelovaný
Kód: E101057Súvisiaci tovar
priemer D: 10 mm | priemer d1: 4 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 3,1 kg (cca. 30,4 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 5 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 1,9 kg (cca. 18.63 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 56 mm | H: 6 mm | magn. sila: 230 N | teplota: 80 °C
priemer D: 5 mm | priemer d1: 2.5 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 620 g (cca. 6.08 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 55 mm | priemer d1: 8 mm | H: 25 mm | magn. sila: cca. 115 kg (cca. 1127.76 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 18 mm | d1: 5 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | d1: 7.5 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-10-08-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 10 mm |
| Hmotnost (g): | 4,71 g |
| Kvalita: | N42 |
| Magn. sila 2: | cca. 3,9 kg (cca. 38.25 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 38.25 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 8 mm |
priemer D: 21 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 7 kg (cca. 68.65 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2 kg (cca. 19.61 N) | teplota: 80°C
priemer D: 14 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 1,6 kg (cca. 15.69 N) | teplota: 80°C
priemer D: 14 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 7,4 kg (cca. 72.57 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,7 kg (cca. 65.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 20 mm | magn. sila: cca. 17 kg (cca. 166.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 80°C
priemer D: 18 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 4,1 kg (cca. 40.21 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
