Neodymový magnet valec D 20x10 mm, Neodym, N42, ponikelovaný
Kód: E101102Súvisiaci tovar
priemer D: 15 mm | priemer d1: 4 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 7,1 kg (cca. 69.63 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 5 mm | H: 27 mm | magn. sila: cca. 24 kg (cca. 235.36 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | d1: 7.5 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
Priemer D: 19.4 mm | d1: 9.2 mm | H: 10 mm | Teplota: 150 °C
priemer D: 15 mm | d1: 11.3 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
priemer D: 48 mm | H: 5 mm | magn. sila: 165 N | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | KT-20-10-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 20 mm |
| Hmotnost (g): | 24 g |
| Kvalita: | N42 |
| Magn. sila 2: | cca. 12 kg (cca. 117.68 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 117.68 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 10 mm |
priemer D: 12 mm | H: 1,5 mm | magn. sila: cca. 1,1 kg (cca. 10.79 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,7 kg (cca. 26.48 N) | teplota: 80°C
priemer D: 100 mm | H: 50 mm | magn. sila: cca. 410 kg (cca. 4020.73 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 158 kg (cca. 1549.45 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2 kg (cca. 19.61 N) | teplota: 80°C
priemer D: 1 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 25 g (cca. 0,245 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 1,5 mm | magn. sila: cca. 1,6 kg (cca. 15.69 N) | teplota: 80°C
priemer D: 4 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 420 g (cca. 4.12 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
