Neodymový magnet valec D 20x7 mm, N42, ponikelovaný
Kód: VA-20-07-N42-NSúvisiaci tovar
priemer D: 10 mm | priemer d1: 4 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24,5 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 30 mm | priemer d1: 6 mm | H: 35 mm | magn. sila: cca. 36 kg (cca. 353.04 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | priemer d1: 9 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 900 g (cca. 8.83 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | H: 3,5 mm | magn. sila: 29 N | teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 10 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 6,6 kg (cca. 64.72 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 19.4 mm | d1: 5.1 mm | H: 16 mm | magn. sila: 42 N | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | S-20-07-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 20 mm |
| Hmotnost (g): | 17 g |
| Kvalita: | N42 |
| Magn. sila 2: | cca. 8,4 kg (cca. 82,4 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 82.4 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80 °C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 7 mm |
priemer D: 33 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 55 kg (cca. 539.37 N) | teplota: 80°C
priemer D: 21 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 7 kg (cca. 68.65 N) | teplota: 80°C
priemer D: 3 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 250 g (cca. 2.45 N) | teplota: 80°C
priemer D: 30 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 4 kg (cca. 39.23 N) | teplota: 80°C
priemer D: 4 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 630 g (cca. 6,18 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 2,9 kg (cca. 28.44 N) | teplota: 80°C
priemer D: 25 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 15 kg (cca. 147.10 N) | teplota: 80°C
priemer D: 5 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 300 g (cca. 2.94 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
