Neodymový magnet valec D 4x1 mm
Kód: E101389Súvisiaci tovar
priemer D: 12 mm | priemer d1: 4 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 3,3 kg (cca. 32.36 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 18 mm | d1: 5 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | d1: 7.5 mm | H: 2 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 8 mm | H: 20 mm | magn. sila: cca. 20 kg (cca. 196.13 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 24.5 mm | priemer d1: 13 mm | H: 8.5 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 107.87 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 3 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,2 kg (cca. 21.58 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 26,75 mm | priemer d1: 16 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 108 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 6 mm | priemer d1: 1.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 760 g (cca. 7.45 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Nenašli ste magnet, ktorý by Vám vyhovoval? Napíšte nám na eshop@sollau.sk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 4 mm |
| Hmotnost (g): | 0,1 g |
| Kvalita: | N38 |
| Magn. sila 2: | cca. 150 g (cca. 0.145 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 0.145 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80 °C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 1 mm |
priemer D: 12 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 2,8 g (cca. 27.46 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 500 g (cca. 4.90 N) | teplota: 80°C
priemer D: 55 mm | H: 25 mm | magn. sila: cca. 102 kg (cca. 1000.28 N) | teplota: 80°C
priemer D: 7 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 1,6 kg (cca. 15.69 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80°C
priemer D: 30 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 6,7 kg (cca. 65,7 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 5 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 750 g (cca. 7.36 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,2 kg (cca. 11.77 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
