Neodymový magnet valec (samolepící) D 15x2 mm, Neodym, N38, ponikelovaný
Kód: E101079Súvisiaci tovar
priemer D: 25.5 mm | priemer d1: 5.1 mm | H: 6.5 mm | magn. sila: cca. 7,2 kg (cca. 70.61 N) | teplota: 150 °C
priemer D: 15 mm | priemer d1: 4.5 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 7,2 kg (cca. 70.61 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 8 mm | priemer d1: 3.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1 kg (cca. 9.81 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 4 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24,5 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 4.2 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,8 kg (cca. 66.69 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 19.4 mm | d1: 5.1 mm | H: 16 mm | magn. sila: 42 N | teplota: 80 °C
priemer D: 14 mm | priemer d1: 4 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | 0746052688659 |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 15 mm |
| Hmotnost (g): | 2,7 g |
| Kvalita: | N38 |
| Magn. sila 2: | cca. 1,9 kg (cca. 18.63 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 18.63 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| samolepiaca: | 3M |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 2 mm |
priemer D: 25 mm | H: 7 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80°C
priemer D: 4 mm | H: 25 mm | magn. sila: cca. 670 g (cca. 6,57 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 4,5 kg (cca. 44.13 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 7,5 kg (cca. 73.55 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 500 g (cca. 4.90 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 8,1 kg (cca. 79.43 N) | teplota: 80°C
priemer D: 30 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 10 kg (cca. 98.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,8 kg (cca. 17.65 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
