Neodymový magnet valec D 12x4 mm, Neodym, N42, ponikelovaný
Kód: E101068Súvisiaci tovar
priemer D: 56 mm | H: 6 mm | magn. sila: 230 N | teplota: 80 °C
priemer D: 22 mm | priemer d1: 6 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 23 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 6,5 kg (cca. 63,7 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 27 mm | priemer d1: 16 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 107.87 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 40 mm | priemer d1: 22 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 22 kg (cca. 215.75 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 8 mm | priemer d1: 3.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1 kg (cca. 9.81 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 32 mm | priemer d1: 16 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 5,4 kg (cca. 52.96 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-12-04-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 12 mm |
| Hmotnost (g): | 3,4 g |
| Kvalita: | N42 |
| Magn. sila 2: | cca. 2,8 g (cca. 27.46 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 27.46 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 4 mm |
priemer D: 3 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 210 g (cca. 2.05 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 20 mm | magn. sila: cca. 109 kg (cca. 1068.92 N) | teplota: 80°C
priemer D: 6 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 600 g (cca. 5.88 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 1,2 kg (cca. 11.77 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 2,4 kg (cca. 23.54 N) | teplota: 80°C
priemer D: 38 mm | H: 12 mm | magn. sila: cca. 27 kg (cca. 264.78 N) | teplota: 80°C
priemer D: 5 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 730 g (cca. 7.16 N) | teplota: 150°C
priemer D: 22 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 2,8 kg (cca. 27.46 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
