Neodymový magnet valec D 27x5 mm, Neodym, N45, ponikelovaný
Kód: E101113Súvisiaci tovar
priemer D: 7 mm | priemer d1: 1.5 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1 kg (cca. 9.81 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 12 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 107.87 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 27 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 8 kg (cca. 78,5 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 24 mm | priemer d1: 12 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 13 kg (cca. 127.49 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 9,1 kg (cca. 89.24 N) | teplota: 100 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 3 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,2 kg (cca. 21.58 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-27-05-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 27 mm |
| Hmotnost (g): | 21 g |
| Kvalita: | N45 |
| Magn. sila 2: | cca. 12 kg (cca. 117.68 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 117.68 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 5 mm |
priemer D: 14 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 4,8 kg (cca. 47,08 N) | teplota: 80°C
priemer D: 5 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 300 g (cca. 2.94 N) | teplota: 80°C
priemer D: 16 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 3,1 kg (cca. 30.40 N) | teplota: 80°C
priemer D: 45 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 85 kg (cca. 833.57 N) | teplota: 80°C
priemer D: 33 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 14 kg (cca. 137.29 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 80°C
priemer D: 30 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 10 kg (cca. 98.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 1 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 25 g (cca. 0,245 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
