Neodymový magnet valec D 7x2 mm, Neodym, N50, ponikelovaný
Kód: E101032Súvisiaci tovar
priemer D: 12 mm | priemer d1: 9 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 900 g (cca. 8.83 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 22 mm | d1: 10 mm | H: 6 mm | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,1 kg (cca. 20.59 N) | teplota: 80 °C
Priemer D: 37 mm | d1: 9.2 mm | H: 25 mm | Teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 4.2 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,8 kg (cca. 66.69 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 14 mm | priemer d1: 4 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 3,6 kg (cca. 35.3 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 18 mm | priemer d1: 4,5 mm | priemer d2: 9,46 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 4 kg (cca. 39,2 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 40 mm | priemer d1: 23 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| EAN: | KT-07-02-N N50 |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 7 mm |
| Hmotnost (g): | 0,6 g |
| Kvalita: | N50 |
| Magn. sila 2: | cca. 830 g (cca. 8.14 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 8.14 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 2 mm |
priemer D: 15 mm | H: 1,5 mm | magn. sila: cca. 1,6 kg (cca. 15.69 N) | teplota: 80°C
priemer D: 25 mm | H: 7 mm | magn. sila: cca. 12 kg (cca. 117.68 N) | teplota: 80°C
priemer D: 4 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 420 g (cca. 4.12 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 1,5 kg (cca. 14.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 8 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,3 kg (cca. 12.75 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 2,4 kg (cca. 23.54 N) | teplota: 80°C
priemer D: 18 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 6,2 kg (cca. 60.80 N) | teplota: 200°C
priemer D: 8 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2 kg (cca. 19.61 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
