Neodymový magnet valec (samolepící) D 15x1 mm, Neodym, N40, ponikelovaný
Kód: E101077Súvisiaci tovar
priemer D: 24 mm | H: 4 mm | magn. sila: 66 N | teplota: 80 °C
priemer D: 6.8 mm | priemer d1: 4 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 1,1 kg (cca. 10.79 N) | teplota: 120 °C
priemer D: 27 mm | priemer d1: 5 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 17 kg (cca. 166.71 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | priemer d1: 4.5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,5 kg (cca. 63.74 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 38 mm | H: 4 mm | magn. sila: 110 N | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 12 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 11 kg (cca. 107.87 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 8 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 750 g (cca. 7.36 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-15-01-3M |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 15 mm |
| Hmotnost (g): | 1,3 g |
| Kvalita: | N40 |
| Magn. sila 2: | cca. 750 g (cca. 7.36 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 7.36 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| samolepiaca: | 3M |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 1 mm |
priemer D: 25 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 3,2 kg (cca. 31.38 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 2,9 kg (cca. 28.44 N) | teplota: 80°C
priemer D: 12 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 1,6 kg (cca. 15.69 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24.52 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 6,7 kg (cca. 65.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 100 mm | H: 50 mm | magn. sila: cca. 410 kg (cca. 4020.73 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,7 kg (cca. 16.67 N) | teplota: 80°C
priemer D: 10 mm | H: 8 mm | magn. sila: cca. 3,9 kg (cca. 38.25 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
