Neodymový magnet valec D 8x5 mm, Neodym, N42, ponikelovaný
Kód: E101041Súvisiaci tovar
priemer D: 48 mm | H: 5 mm | magn. sila: 165 N | teplota: 80 °C
priemer D: 12 mm | priemer d1: 4 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 3,3 kg (cca. 32.36 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 62 mm | priemer d1: 42 mm | H: 25 mm | magn. sila: cca. 69 kg (cca. 676.66 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 14 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 7,6 kg (cca. 74.53 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 8 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 750 g (cca. 7.36 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 15 mm | priemer d1: 6 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 5,1 kg (cca. 50 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 20 mm | d1: 11 mm | H: 4.5 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | KT-08-05-N |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 8 mm |
| Hmotnost (g): | 1,9 g |
| Kvalita: | N42 |
| Magn. sila 2: | cca. 2 kg (cca. 19.61 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 19.61 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 5 mm |
priemer D: 20 mm | H: 20 mm | magn. sila: cca. 17 kg (cca. 166.71 N) | teplota: 80°C
priemer D: 7,5 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 1,4 kg (cca. 13.73 N) | teplota: 180°C
priemer D: 21 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 7 kg (cca. 68.65 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 4 mm | magn. sila: cca. 5,3 kg (cca. 52 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 1,8 kg (cca. 17.65 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 20 mm | magn. sila: cca. 109 kg (cca. 1068.92 N) | teplota: 80°C
priemer D: 4 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 420 g (cca. 4.12 N) | teplota: 80°C
priemer D: 25 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 3,2 kg (cca. 31.38 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
