Neodymový magnet valec (samolepící) D 12x2 mm, Neodym, N40, ponikelovaný
Kód: E101066Súvisiaci tovar
priemer D: 20 mm | d1: 11 mm | H: 4.5 mm | magn. sila: 35 N | teplota: 80 °C
priemer D: 62 mm | priemer d1: 42 mm | H: 25 mm | magn. sila: cca. 69 kg (cca. 676.66 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 8 mm | priemer d1: 2 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 2,4 kg (cca. 23,5 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 5 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,1 kg (cca. 20.59 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 25 mm | priemer d1: 14 mm | H: 6 mm | magn. sila: cca. 7,6 kg (cca. 74.53 N) | teplota: 80 °C
priemer D: 6.8 mm | priemer d1: 4 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 1,1 kg (cca. 10.79 N) | teplota: 120 °C
priemer D: 10 mm | priemer d1: 4 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 2,5 kg (cca. 24,5 N) | teplota: 80 °C
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Neodymové NdFeB magnety valce |
|---|---|
| EAN: | 0746052688642 |
| Typ: | neodym |
| Tvar: | valec |
| Priemer D: | 12 mm |
| Hmotnost (g): | 1,7 g |
| Kvalita: | N40 |
| Magn. sila 2: | cca. 1,5 kg (cca. 14.71 N) |
| Magnetická sila (cca 1kg ~ 10N): | 14.71 N |
| magnetizace: | axiálna s výškou |
| Povrch: | ponikelovaný (Ni-Cu-Ni) |
| samolepiaca: | 3M |
| Teplota (°C): | 80°C |
| Tolerance: | +/- 0,1 mm |
| Výška H (mm): | 2 mm |
priemer D: 100 mm | H: 50 mm | magn. sila: cca. 410 kg (cca. 4020.73 N) | teplota: 80°C
priemer D: 20 mm | H: 1 mm | magn. sila: cca. 1,7 kg (cca. 16.67 N) | teplota: 80°C
priemer D: 70 mm | H: 30 mm | magn. sila: cca. 158 kg (cca. 1549.45 N) | teplota: 80°C
priemer D: 6 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 1,2 kg (cca. 11.77 N) | teplota: 120°C
priemer D: 15 mm | H: 2 mm | magn. sila: cca. 1,9 kg (cca. 18.63 N) | teplota: 80°C
priemer D: 30 mm | H: 5 mm | magn. sila: cca. 10 kg (cca. 98.07 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 3 mm | magn. sila: cca. 2,9 kg (cca. 28.44 N) | teplota: 80°C
priemer D: 15 mm | H: 10 mm | magn. sila: cca. 8,3 kg (cca. 81.40 N) | teplota: 80°C
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Vyrábame a predávame magnety a magnetické výrobky pre priemysel, neodymové magnety, magnetické vrecká a fólie.
V našom sortimente nájdete nielen supersilné neodymové NdFeB magnety, ale aj feritové magnety, SmCo magnety a AlNiCo magnety.
Tiež širokú ponuku magnetických šošoviek (magnetických prvkov), magnetických fólií a magnetických pások. Magnetické vrecká vám poslúži k ľahkému vkladanie a ochrane dokumentov.
Sme výrobcovia magnetický separátorov a magnetov pre priemysel, preto v našom eshope nájdete magnetické metly, magnetické rohože a magnetické tyče. Považujeme sa za špecialistov vo výrobe magnetických separátorov pre vstrekolisy - takže máme širokú ponuku magnetov do násypky, magnetických roštov a magnetických hviezdic.
